سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  پنج‌شنبه 14 شهریور 1398  ::  14:51   

آتش گرفتن پژو 405 در ایلام 2 کشته بر جا گذاشت / هویت نامعلوم جان‌باختگان

سرویس ایلام - رئیس پلیس راه استان ایلام از یک تصادف شدید در محور ایلام - سرابله و کشته شدن ۲ نفر بر اثر آتش گرفتن خودرو پژو 405خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ رضا همتی زاده در تشریح جزئیات این تصادف توضیح داد: بامداد امروز یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ نرسیده به تونل آزادی که بنا به نظر کارشناس تصادفات از سرابله به ایلام در حرکت بوده با یک دستگاه کامیون ولوو که از ایلام به سرابله در حرکت بود برخورد و متاسفانه خودرو پژو ۴۰۵ دچار آتش سوزی می‌شود و راننده و سرنشین هر دو در آتش می‌سوزند.

وی ادامه داد: کارشناس تصادفات از صحنه بازدید، کامیون به پارکینگ انتقال، اجساد نیز به علت غیر قابل شناسایی بودن بر اثر سوختگی، حسب دستور قاضی کشیک به پزشکی قانونی ایلام منتقل که در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و موضوع تحت رسیدگی است.

وی بیان داشت: هویت و اصالت متوفیان حادثه فعلاً مشخص نیست کما اینکه علت تامه تصادف در دست بررسی است و نتیجه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

همتی زاده در پایان از رانندگان خواست: با توجه به ایام محرم و تشرف زائران به کربلای معلا، محور سرابله به ایلام با بار ترافیکی مضاعفی مواجه خواهد بود که می‌طلبد تا رانندگان عزیز با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کرده و از پرداختن به اموراتی که موجبات حواس پرتی حین رانندگی را فراهم می‌کند اکیداً خوداری و مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی دارند در امن ترین مکان توقف و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازید.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام - سرابله
#رییس پلیس راه، همتی زاده
#تصادف شدید