سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 19 شهریور 1398  ::  11:59   

نونهال پیرانشهری عضو تیم ملی موی تای کشور شد

سرویس آذربایجان غربی_ نونهال پیرانشهری موفق شد با درخشش خود در مسابقات قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر به عضویت تیم ملی موی تای کشور در آید.

به گزارش خبرنگار کردپرس، ماردین مام عبدالله، نونهال پیرانشهری که سابقه قهرمانی در مسابقات قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر موی تای کشور را در کارنامه خود دارد، موفق شد با تلاش و پشتکار خود برای عضویت در تیم ملی موی تای کشور انتخاب شود.

این رزمی کار پیرانشهری که زیر نظر استاد  سلیم محمدی از قهرمانان این رشته ورزشی کار می کند تا کنون موفق شده است چندین مدال رنگارنگ را در مسابقات مختلف استانی و ملی بر گردن آویزد و باعث کسب افتخارات زیادی برای خود و شهرستان شده است.

بر اساس آخرین اعلام نظر مربیان تیم ملی موی تای نونهالان کشور، این ورزشکار نونهال پیرانشهری بعنوان یکی از بازیکنان فیکس تیم ملی در مهرماه سال جاری به مسابقات جهانی موی تای که به میزبانی کشور ترکیه (آنتالیا) برگزار خواهد شد، اعزام خواهد شد.  

شایان ذکر است که رشته ورزشی موی تای یکی از رشته های ورزشی است که در سطح شهرستان پیرانشهر طرفداران و علاقمندان ریادی دارد و تا کنون چند نفر از رزمی کاران این رشته ورزشی موفق شده اند در سطوح مختلف افتخارات زیادی را کسب کنند.