انتشار:  جمعه 11 اسفند  ::  09:40   

معاون عمرانی استاندار ایلام:

ساماندهی مسیرهای منتهی به مرزها اولویت اصلی حوزه راهسازی در ایلام است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام  گفت: ساماندهی و بهسازی جاده ها و مسیرهای منتهی به مرزهای این استان اولویت حوزه راهسازی در این استان است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، احمد کرمی روز پنجشنبه در بازدید از برخی پروژه های راهسازی در دست انجام  این استان گفت: در پروژه های راهسازی این استان علاوه بر سرعت عمل، توجه به زیرساخت های ارتباطی نیز مد نظر بوده وبا توجه به اهمیت موضوع اربعین باید با ضریب اطمینان بالا و با برنامه ریزی خوب و به موقع جهت اجرای این پروژه ها اقدام نمود.

وی با اشاره به پروژه های در دست ساخت راه اربعین در مسیر ایلام- مهران گفت: سرعت و دقت در اجرای پروژه های راه اربعین در اولویت است و این مهم با همکاری و تعامل بین دستگاه ها دست یافتنی است.

معاون عمرانی استانداری در ادامه بیان داشت : تمام تلاش ها و فعالیت هایی که  دستگاه های اجرایی و پیمانکاران انجام می دهد زمانی به ثمر می رسد که رضایت زوار عتبات که در مسیرهای این استان در حال رفت و آمد هستند را به دنبال داشته باشد.

کرمی با ابراز رضایت از قرارگاه خاتم الانبیاء به عنوان پیمانکار اصلی راه اربعین در مسیر مرز مهران خواستار استفاده از تمام ظرفیت های قرارگاه با توان مضاعف شد و تصریح کرد: در مقاطعی که از برنامه ی زمان بندی عقب هستیم با همکاری و همیاری تمام مسئولین سرعت کار را بالا ببریم تا در ایام اربعین میزبان خوبی برای زوار عتبات باشیم .

وی به در پیش بودن مسافرتهای نوروزی در این استان اشاره کرد و گفت: رعایت مسائل ایمنی در راه ها و نصب علائم هشدار دهنده از ضروریات حوزه راه بوده که لازم است در جاده ها و مسیرهای مختلف این استان به منظور ایمنی راهها این مهم مورد توجه قرار گیرد.

  معاون امور عمرانی استانداری ایلام در این بازدید ها از ناظران و مدیران دستگاه های مربوطه خواست هر هفته از پروژه های زیرمجموعه ی خود بازدید و پیگیری های لازم در خصوص رفع مشکلات و نیازهای پروژه های در دست اقدام در این استان  را به عمل آورند.