انتشار:  چهارشنبه 16 اسفند  ::  09:26   

اقتدار تیم تنیس نوجوانان ایلام در مسابقات تنیس مستعدین استان البرز

سرویس ایلام- تیم تنیس  نونهالان و نوجوانان استان ایلام که به منظور معرفی مستعدین تنیس هفت استان کشور با تنیس بازان شش استان دیگر به رقابت پرداختند توانستند ضمن نشان دادن اقتتدار تنیس استان ایلام عنوانهای خوبی را هم در این مسابقات به دست آوردند.

رئیس هیئت تنیس استان ایلام در این زمینه در گفتگو با خبرگزاری کردپرس گفت: این مسابقات با میزبانی استان البرز و با حضور تنیس بازانی از استانهای ایلام،مرکزی، لرستان،چهارمحال بختیاری،اصفهانو قم برگزار شد.

محسن رحیمی افزود: از استان ایلام یک تیم شش نفره شامل: دینا کرم پور، روژان مهدی زاده، مهرسا محمد رحیمی،آریا باسامی،کیا شیخی و امیررضا نصرالهی در این مسابقات منطقه ای حضور پیدا کردند که توانستند مقامهای خوبی را به دست آوردند و باعث حیرت و شگفتی دیگر شرکت کنندگان و نیز برگزارکنندگان این مسابقات شوند.

وی تصریح کرد:مسابقات در قسمت دختران با شركت هشت دختر و در دو گروه برگزار گرديد که از گروه قرمز مسابقات مهرسا محمدرحيمى از ایلام و نيلا بغدادى و ازگروه  سبز روژان مهديزاده  از ایلام و سروين بازگير به گروه برنده ها  راه يافتند که در گروه برنده ها مهرسا و روژان به فينال راه يافتند و روژان و مهرسا هر دو از ایلام توانستند عنوانهای نخست و دوم مسابقات را به دست آوردند.

همچنین دينا كرمپور از ایلام كه در رده سوم گروه سبز قرارگرفته بود به گروه بازنده رفت و باغلبه بر تمامى رقبا به عنوان پنجمى مسابقات دست پيدا كرد.

رحیمی افزود: در گروه مردان هم  اميررضا نصر الهى از ایلام   به فينال  مسابقات راه پيدا كرد و توانست عنوان  دوم  را به دست آورد. همچنين كيا شيخى با راهيابى به جمع چهار تنيسور برتر در بازى رده بندى و با غلبه بر حريف خوزستانى بعنوان سومى مسابقات دست يافت.

وی گفت: در مجموع در این مسابقات از تیم شش نفره ایلام توانست یک مقام قهرمانى و دو مقام نائب قهرمانى و يك مقام سوم را به دست آوردند و توانایی خود را به دیگر تیمهای شرکت کننده  در این مسابقات نشان دهند.

رئیس هیئت تنیس استان ایلام  بیان کرد: كسب اين عناوين با توجه به وجود فقط يك زمين  تنیس در استان باعث حیرت و شگفتی شرکت کنندگان و همچنین مسئولان برگزاری این مسابقات شد و در عین حال تحسنین آنان را نیز به دنبال داشت.