انتشار:  یک‌شنبه 20 اسفند  ::  09:37   

افزایش تمایل به سرمایه گذاری در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه- استاندار كرمانشاه گفت: باوجود پایین بودن شاخص فضای کسب و کارو، میل سرمایه گذاری در کرمانشاه در میان سرمایه‌گذاران در حال افزایش است.

به گزارش کردپرس، مهندس هوشنگ بازوند در نشست اتاق اصناف کرمانشاه با تبريك ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: روز میلاد حضرت زهرا روز میلاد همه پاکی ها و خوبی هاست و از شادترین روزهای تقویم تاریخ است.

وي بيان داشت: حضرت زهرا از دل خانه ساده ی امیرالمؤمنین فرزندانی بزرگ تربیت نمود که تا همیشه ی تاریخ چراغ راه بشریت اند.

استاندار كرمانشاه در ادامه سخنان خود با بيان اينكه تلاش می‌کنیم دست کم تعدادی از مشکلات اصناف استان را حل کنیم، اظهارداشت: نقطه عطف منافع استان را باید موضوع اقتصاد تلقی کنیم و این موضوع ریشه بسیاری از مشکلات استان است و در شرع مقدس نیز مسائل معیشتی مردم از اصلی ترین اولو‌یت هاست.

وي بيان داشت: ظرفیت های گردشگری استان کرمانشاه به تنهایی این قابلیت را دارد که اقتصاد کرمانشاه را متحول کند.

مهندس بازوند خاطرنشان ساخت: ویژگی های فطری و ذاتی بانوان باعث شده که بانوان در برخی عرصه ها، مثل زمینه های تربیتی و پرورشی موفق تر از مردان باشند، ویژگی های مدیریتی زنان نیز مشروط به دارا بودن علم، تجربه و قابلیت، می تواند در بسیاری از فعالیت های اجتماعی و اقتصادی موفقیت را برای زنان به همراه داشته باشد.

بر اساس گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ وي گفت: باوجود پایین بودن شاخص فضای کسب و کارو، میل سرمایه گذاری در کرمانشاه در میان سرمایه‌گذاران در حال افزایش است و بخش عمده ای از این اشتیاق، به خاطر سرمایه های انسانی و اجتماعی استان کرمانشاه است.

استاندار كرمانشاه افزود: اقتصاد قوی باعث امنیت می شود. کشورهایی که صاحب ثروت و سرمایه و ثبات هستند، از جنگ اجتناب می کنند.