انتشار:  یک‌شنبه 20 اسفند  ::  21:11   

آماده باش 200 آتشنشان در "چهارشنبه سوری" کرمانشاه

 

سرویس کرمانشاه- رییس سازمان آتشنشانی کرمانشاه از آماده باش 200 آتشنشان در شب چهارشنبه سوری خبر داد.

به گزارش کردپرس؛ غلامرضا رضایی در گفت و گو با خبرنگاران ، با بیان اینکه هرساله استفاده از مواد محترقه در شب چهارشنبه سوری حوادثی را رقم می‌زند، گفت: در همین راستا آتشنشانی با تمام قدرت در این شب آماده باش است.

وی از آماده باش 200 آتشنشان کرمانشاهی در شب چهارشنبه سوری خبر داد و افزود: این نیروها در یازده ایستگاه آتشنشانی در سطح شهر مستقر خواهند شد.  

وی افزود: عمده موارد آتش سوزی با توجه به تجربیات سنوات گذشته در محلات نوبهار، فردوسی و کسری رخ می‌دهد که با توجه به این مسئله نیروهای آتشنشانی بصورت ویژه در این نقاط مستقر می شوند.

 رضایی "اکلیل سرنج" را عامل بسیاری موارد آتش سوزی عنوان کرد و افزود: متاسفانه عمده موارد آتش سوزی نیز مربوط به آتش گرفتن درختان است. 

رییس سازمان آتشنشانی کرمانشاه با بیان اینکه امسال تاکنون موردی از آتش سوزی بر اثر مواد محترقه در کرمانشاه گزارش نشده، گفت: از والدین می‌خواهیم در شب چهارشنبه سوری بطور جد مراقب فرزندان خود باشند. 

وی افزود: همچنین والدین باید مراقب رفتارهای مشکوک فرزندان خود در روزهای نزدیک به چهارشنبه سوری باشند تا مبادا فرزندان آنها بر اثر سهل انگاری مواد محترقه در منزل انبار کنند.