انتشار:  دوشنبه 21 اسفند  ::  11:28   

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در جمع فرمانداران و بخشداران

باید زمینه را برای برگزاری جشن های پایان سال آماده کنیم

سرویس کردستان- معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان  با بیان اینکه مسئولیت اصلی ما به عنوان نمایندە دولت این است کە با برنامه ریزی و تقسم کارها زمینه را برای برگزاری جشن های پایان سال فراهم کنیم،خواستار ایجاد فضایی شاد و توام با امنیت در ایام سال نو شد.

به گزارش کرد پرس به نقل از پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در نشست مشترک فرمانداران و بخشداران تابعەی استان کردستان با بیان این مطلب گفت:  همه دستگاەهای مرتبط با امر خدمت رسانی و دارای مسئولیت در ستاد تسهیلات سفر و شهرداری ها با تشکیل جلسات منظم شرایط را برای حضور مسافران به نحو مطلوب در استان فراهم کنند.

خوش اقبال ضمن تاکید بر استفادە از فضای مجازی برای جذب گردشگران و مسافران با استان کردستان گفت: از فضای مجازی باید حداکثر استفادە در راستای شناساندن استان بە دیگر هموطنان صورت بگیرد و ظرفیت های هر شهر و بخش کاملا معرفی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان برگزاری منظم جلسات شورای تامین در راستای ایجاد امنیت کامل  برای مردم استان و مسافران را نیز خواستار شد و ادامە داد: همە مردم و مسافران با اقدامات خوب تامینی باید تعطیلات آرام و بدون تنشی را سپری کنند.

وی نظارت بر رستوران‌ها، هتل‌ها و پمپ بنزین‌ها را عامل رضایت مسافرانی دانست کە به استان سفر می کنند.

وی ادامه داد: شهرداری ها حتما نسبت بە ساماندهی ورودی و خروجی شهرها توجە داشتە باشند، چرا که وجود فضای مناسب شهری عامل ماندن بخشی از مسافران در آن شهرها می شود.

خوش اقبال فعال بودن کامل مراکز درمانی، آمادگی ستاد مدیریت بحران برای هرگونه شرایط آب و هوایی، اقدامات مناسب پلیس راهور را نیز خواستار شد.

اظهار داشت: در ایام نوروز تا حد ممکن از انجام هرگونە حفاری جلوگیری و نصب علائم هشدار دهندە و ایمنی نیز مد نظر قرار بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن تاکید دوبارە بر حفظ امنیت و ایجاد فضای مناسب وشاد برای مردم گفت: ما مخالف شادی مردم نیستیم اما با هرکسی که به امنیت خدشەای وارد کند برخورد خواهد شد.

خوش اقبال با اعلام اینکه امیدوار است ایام نوروز ایامی شاد و مفرح برای مردم و مسافران باشد گفت: لازم است فرمانداران شهرستانها در این ایام در محل خدمت خود حضور کامل وپررنگ داشته باشند.