انتشار:  دوشنبه 21 اسفند  ::  18:07   

دیدارهای هیئت عراقی در اربیل باهدف تسریع در پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان

سرویس عراق و اقلیم کردستان- نماینده بانک مرکزی عراق که به همراه هیئتی از دولت این کشور به اربیل سفر کرده است، از گفتگوهای این هیئت با مقامات اقلیم کردستان در مورد راهکارهای تسریع پرداخت حقوق کارمندان اقلیم خبر داد.
 

به گزارش کردپرس به نقل از کردستان 24، علی علاق از رهبران ائتلاف دولت قانون در مجلس عراق که به عنوان نماینده بانک مرکزی عراق به همراه هیئتی از دولت این کشور به اربیل سفر کرده است، در جمع خبرنگاران، گفت که در این سفر هیئت عراقی با وزیر دارایی اقلیم کردستان در مورد پرداخت حقوق کارمندان اقلیم توسط شعبه این بانک در اربیل گفتگو کرده اند.

وی افزود که با وزیر دارایی اقلیم در مورد کاهش مالیات بر حقوق کارمندان اقلیم در بانک مرکزی عراق شعبه اربیل، با اهدف تسهیل و تسریع در روند پرداخت حقوق کارمندان اقلیم، گفتگو شده است.

علاق اعلام کرد که مبلغی که از سوی دولت عراق به حسابی در بانک مرکزی عراق شعبه اربیل واریز شده، برای استفاده در روند اجرایی پرداخت حقوق ها است و پرداخت حقوق کارمندان نیز فقط با صدور دستور رسمی از سوی حیدر عبادی نخست وزیر عراق امکان پذیر است و با صدور این دستور بانک مرکزی بلافاصله حقوق کارمندان اقلیم را پرداخت می کند.