سرویس کردستان
آخرین خبرهای کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 22 اسفند  ::  14:03

درمراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بانه مطرح شد

90 درصد جرائم حوزه فضای مجازی در کردستان کشف می شود

سرویس کردستان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی کردستان گفت: بیش از 90 درصد جرائم حوزه فضای مجازی در کردستان با همکاری دستگاه های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی کشف می شود.

به گزاش خبرنگار کرد پرس سرهنگ جعفر آژنگ درمراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بانه که در سالن جلسات فرمانداری بانه برگزار شد اظهار داشت:بیش از 92 درصد جرائم در بانه بانه کشف می شود و هر 48 ساعت یک جرم در بانه اتفاق می افتاد روند رشد جرائم در بانه به خوبی کنترل شده است.

به گفته سرهنگ آژنگ، با همکاری و مشارکت مردم در فعالیت های اجتماعی علارغم تبلیغات گسترده سوء دشمنان  و افزایش مولفه های تاثیر گذار بر جرم وقوع جرم در کردستان در حال کاهش است.

وی اظهار داشت: امنیت در انجام تمام فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی تاثیر گذار است در کردستان با همکاری و مشارکت مردم د امنیت پایدار حاکم است و این امنیت را مردم ایجاد کرده و نیروی انتظامی حافظ آن است.

در پایان مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بانه از سه سال تلاش و پشتکار سرهنگ فرزاد کریمی فرمانده نیروی انتظامی سابق بانه تقدیر شد و سرهنگ رسول کرمی چگنینی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی بانه معارفه شد سرهنگ چگینی پیشتر فرمانده نیروی انتظامی بیجار بود.