انتشار:  سه‌شنبه 22 اسفند  ::  18:32

معتادین متجاهر آذربایجان غربی در تعطیلات نوروز جمع آوری می شوند

سرویس آذربایجان غربی-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر در استان درایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

 

به گزارش کردپرس، «علیرضا رادفر» در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی که در سالن شهید نیکخواه استانداری ترتیب یافت با اشاره به کشفیات مواد مخدر در استان ، از تلاش اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و بویژه نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی در مبارزه به تهیه و توزیع مواد مخدر در استان قدردانی کرد.

وی مبارزه با عرضه و تقاضای مواد مخدر را از مهمترین برنامه های شورای مبارزه با مواد مخدر استان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه آمار کشفیات مواد مخدر در استان نشان می دهد در زمینه مبارزه با عرضه مواد مخدر اقدامات بسیار خوبی در استان انجام شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد : در مبارزه با تقاضای مواد مخدر باید تلاش مضاعف صورت گیرد و با اقدامات آموزشی و فرهنگی جامعه را با آثار و تبعات ناشی از مصرف مواد مخدر حساس تر کنیم.

وی ادامه داد: تک تک افراد جامعه در برابر مبارزه با مواد مخدر مسئول هستند و نتیجه مبارزه با مواد مخدر مصونیت خانواده ها است .

رادفر از اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر در استان درایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: از 20 ام اسفند ماه تا آخر فروردین ماه سال آینده معتادین متجاهر جمع آوری و در کمپین های ویژه نگهداری می شوند و استانداری آذربایجان غربی  300 میلیون تومان برای اجرای این طرح اعتبار اختصاص داده است.

وی گفت: تجربه سالهای آینده نشان می دهد با اجرای طرح جمع آوری معتادین متجاهر، سرقت های خرد در جامعه بسیار کاهش یافته و آرامش روانی در جامعه ایجاد می شود.