انتشار:  شنبه 13 مهر 1398  ::  15:54   

توسط روزنامه نگار کرمانشاهی؛

کتاب «ضرورت بازنگری در رسانه های ایران» منتشر شد

سرویس کرمانشاه- کتاب «ضرورت بازنگری در رسانه های ایران» به قلم رسول مرادی  از فعالان حوزه رسانه در استان کرمانشاه، منتشر شد.

 رسول مرادی در گفتگو با خبرنگار کردپرس، گفت: با تجربه ای که سال ها کار در رسانه های مکتوب و صداوسيمای استان کرمانشاه داشتم، تلاش کردم تا در این کتاب به صورت مختصر مهمترین مشکلات و چالش های پیش روی رسانه های داخلی در بخش های مختلف مورد اشاره و بررسی قرار داده و برخی راهکارهای لازم را ارایه دهم.

وی افزود: در این کتاب ضرورت بازنگری در رسانه های ایران همچنین برخی تعاریف، استراتژی و تئوری های رسانه ای نیز ارایه شده است.

مرادی با بیان اینکه باید این واقعیت را پذیرفت که در حال حاضر رسانه های ما با چالش های زیادی روبه رو هستند و اثرگذاری لازم را ندارند، اظهار کرد:  از این رو همه باید بی درنگ و دقیق موانع پیش روی رسانه ها را برطرف کنند.

وی ابراز امیدواری کرد انتشار این کتاب قدمی هرچند کوچک در راستای کاهش مشکلات رسانه های کشور و تقویت آنها و همچنين خدمت به جامعه فرهیخته رسانه ای باشد.

مرادی افزود: انتظار می رود مسئولان مربوطه از انتشار این گونه کتابها حمایت کنند.

رسول مرادی، پشتیبانی بیشتر مسئولان از رسانه ها، توجه لازم به افزایش سطح سواد رسانه ای مردم و ارتقای هرچه بهتر و بیشتر تولید محتوای متناسب با نیاز مخاطب و شرایط واقعی در رسانه های مختلف را امری بسیار ضروری و فوری دانست.