انتشار:  یک‌شنبه 19 فروردین  ::  08:01   

شهروندان ایلامی قربانی ناهماهنگی بین پلیس و شهر داری این شهر

سرویس ایلام- در مدیریتهای شهری امروزه نقش پلیس و شهرداری ها در خدمت به مردم و حقوق شهروندی شاید بیشتر از هر سازمانی دیگر محرز باشد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، اگرچه که هر یک از این دو سازمان وظایف تعریف شده ای در خدمت به شهروندان دارند اما معمولا لازم است بین این دو سازمان که بیشترین حضور را در شهر دارند هماهنگی های زیادی وجود داشته باشد.

در شهر ایلام به عنوان مرکز این استان گاها عدم هماهنگی بین پلیس شهری و شهرداری ایلام مشکلاتی را برای شهروندان این شهر به وجود می آورد که لازم است چنین مواردی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

یکی از شهروندان ایلام در گفتگو با خبرگزاری کردپرس می گوید: بین شهرداری ایلام و پلیس گاها ناهماهنگی هایی وجود دارد که این ناهماهنگی ها برای شهروندان خسارت آور است.

حشمت اکرمی می گوید: به عنوان مثال من روز چهارشنبه مورخ ۱۵ فروردین ماه در خیابان تختی شهر ایلام زیر تابلو  مربوط به توقفگاه دارندگان کارت پارک، خودرو خودم  را پارک کرده بودم  که با کمال تعجب با برخورد پلیس راهنمایی و رانندگی شهر ایلام مواجه شدم.

وی تصریح کرد: در حالی که پارک کردن در چنین مکانهایی که قبلا شهروندان ایلامی و دارندگان خودرو هزینه هایی را به شهرداری ایلام پرداخت کرده اند آزاد و قانونی است اما در کمال تعجب پلیس این شهر خودرو من و چند نفر دیگر را که در چنین مکانهایی  پارک کرده بودند هر یک 20 هزار تومان جریمه کرد.

 اکرمی در ادامه گفت: سوال من این است با اینکه دارندگان کارت پارک در شهر ایلام  مجوز پارک در چنین مکانهایی را دارند و هزینه هم بابت اینکار پرداخت می کنند چرا باید با جریمه پلیس مواجه شوند.

 وی افزود: در عین حال اگر پارک کردن در چنین مکانهایی مطلقا ممنوع است پس چرا پلیس اقدام به نصب تابلو توقف ممنوع نمی کند و چرا در چنین مواردی شهروندان ایلامی باید قربانی اختلافات بین شهرداری و پلیس این شهر شوند؟