انتشار:  یک‌شنبه 19 فروردین  ::  12:15   

شهر فروشی، راهکار شهرداری کرمانشاه برای کسب در آمد

سرویس کرمانشاه- معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: شهرداری باید سیاست کسب درآمد از طریق شهرفروشی و یا گران فروشی را متوقف کند.

 به گزارش کردپرس، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه عصر شنبه در اولین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان عنوان کرد: باید به ارتقای کیفیت زندگی شهروندان کرمانشاهی توجه جدی داشته باشیم و شهرداری نباید با شهرفروشی کیفیت زندگی در کرمانشاه را پایین بیاورد.
مهندس سالاری تاکید کرد: شهرداری باید سیاست کسب درآمد از طریق شهرفروشی و گران فروشی را متوقف کند.
 وی افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز را باید در همان مرحله ابتدایی متوقف کرد. متاسفانه سازه ها ساخته می شوند و سپس پرونده آن ها به جریان می افتد و در این مرحله نیز شهرداری از تخریب این سازه های غیر مجاز ناتوان است. 
 معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: جلو تخلف ها را باید قبل از ساخت و ساز گرفت. نباید اجازه دهیم از همان ابتدا سازه ی غیرمجازی ساخته شود و شهرداری مسئول وضعیت فعلی است. 
مهندس سالاری بیان کرد: باید ضوابط پیشنهادی بر مبنای واقعیت ها و به شکل کارشناسی باشند و در غیر اینصورت شهروندان دچار مشکلات حادتری می شوند.
بر اساس گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛  وی تاکید کرد: شهر یک موجود پویاست و باید پاسخگوی نیاز شهروندان باشد.