انتشار:  دوشنبه 20 فروردین  ::  21:11   

برگزاری اولین نشست شورای کرمانشاه با چاشنی رفع اختلافات داخلی

سرویس کرمانشاه- یک دلی و رفع اختلافات داخلی، موضوع امروز اولین نشست شورای شهر کرمانشاه در سال 97 بود.

به گزارش کردپرس، اولین نشست شورای اسلامی شهر کرمانشاه در سالجاری در حالی برگزار شد که در سال 96 شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اختلاف های بسیاری در بین اعضای خود مواجه بود که این اختلافات در انتخاب شهردار به اوج خود رسید  بطوری که برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اعلام این که این شورا دو قطبی شده و بهتر است که منحل بشود.

اعضای شورای کرمانشاه با یکدیگر هیچ مشکلی ندارند

اما امروز دوشنبه 20 فروردین ماه اولین نشست شورای اسلامی شهر کرمانشاه در سالجاری با حضور تمام اعضا برگزار شد.

در این نشست که مهندس رضایی شهردار کرمانشاه هم در آن حضور داشت رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در سخنانی با تبریک سال نو بر همدلی و تلاش همه اعضای شورای شهر و شهرداری کرمانشاه برای خدمت به مردم تاکید کرد.

رسول آزادی افزود : همه اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه و شهردار این شهر بعنوان ۱۲ برادر در سالجاری برای عمران و آبادانی کرمانشاه اهتمام خواهند کرد.

غلامرضا امیری عضو شورای اسلامی شهر نیز در سخنانی با اشاره به برخی اختلاف نظرها بین اعضای شورا در سال گذشته گفت : اعضای شورای شهر کرمانشاه ممکن است گاهی اوقات گلایه و اختلاف سلیقه داشته باشند اما با یکدیگر یک دلند و هیچ مشکلی ندارند.

وی خاطرنشان کرد : اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه مصصم هستند تا در کنار هم با اراده محکم به مردم خدمت کنند.

هیچ کسی حق ندارد مسائل شخصی کسی را علنی کند

غلامرضا امیری عضو دیگر شورای اسلامی شهر کرمانشاه در این جلسه بیان داشت: هیچ کسی حق ندارد مسائل جزئی حوزه شخصی کسی را علنی کند.

ما در ماه‌های اول تشکیل شورا اختلاف نظرهایی داشتیم که این یک امر طبیعی است و این اختلافات حتی در خانواده‌ها هم هست.

غلامرضا امیری با بیان اینکه اقدامات هیچ سیستم دولتی و حکومتی به اندازه شورای اسلامی شهر علنی نیست گفت: در سال گذشته مقداری مسائل را باز کردیم که موجب سوء استفاده برخی شد و امروز تذکر می دهم که هر‌ تشکل ، باند ، وحتی دولتمندی بخواهد سوء استفاده کند با آن برخورد می کنیم .

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از فرمانداری کرمانشاه در خصوص اعلام مغایرت‌ها بدون ذکر بند و ماده قانونی خاطر نشان ساخت: برخی از این مسئولین جایگاه شورا نمی‌شناسند و شأن شورا را پایین آورده‌اند ، این جایگاه حقوقی و نمایندگی یک میلیون نفر است .