انتشار:  سه‌شنبه 21 فروردین  ::  17:40   

هشدار مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه به استفاده از کالای خارجی در مسابقات

سرویس کرمانشاه- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال 1397 به نام سال حمایت از کالای ایرانی گفت:همه اجزای ورزش استان کرمانشاه خود را ملزم به استفاده از کالای ایرانی و حمایت از آن می دانند.

به گزارش کردپرس، ارسلان حسینی با اشاره به اینکه همه هیئت های ورزشی استان ملزم به استفاده از کالای ایرانی در تمامی رقابتهای استانی و داخلی کشور هستند گفت: بنابراین تاکید وزارت ورزش و جوانان برای رقابت های داخلی کشوری استفاده از کالا های ایرانی اجباری است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه هم اکنون در ایران و در حوزه ورزش کالاهی استاندار و باکیفیت و متنوع زیادی تولید می شود گفت:همه ما باید ملزم به حمایت از کار و کارگر ایرانی و کم به رونق اقتصادی کشور باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود:اداره کل ورزش و جوانان نیز همچنان که در گذشته نیز همواره از تولید کنندگان داخلی برای تامین تجهیزات و کالاهای ورزشی استفاده نموده است در راستای تحقق شعار رهبری در این حوزه تمامی کالاهای ورزشی مورد نیاز خود را از تولید کنندگان داخلی تامین خواهد نمود.

حسینی همچنین از قهرمانان شاخص و چهره های ورزشی استان خواست بیش از پیش به تبلیغ و مصرف کالای ایرانی اهتمام ورزند و هم‌میهنان‌مان را نیز ترغیب به مصرف کالای ایرانی کنند.