انتشار:  یک‌شنبه 26 فروردین  ::  11:17   

با ایجاد ایستگاه ورزش وسلامت در پارک IT سنندج

برنامه ریزی برای ایجاد ایستگاه های سلامت در پارک های سنندج

سرویس کردستان- اولین ایستگاه ورزش و سلامت در پارک آی تی سنندج برپا شده و بر اساس اعلام  رئیس کمیسیون ورزش و سلامت شورای اسلامی شهر سنندج  در صورت استقبال شهروندان این ایستگاه ها در سایر پارک های سنندج هم ایجاد خواهد شد.

به گزارش کرد پرس، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج  علی پژگول  با بیان اینکه یکی از برنامه های کمیسیون ورزش و سلامت شورای شهر سنندج بسط و گشترش ورزش همگانی و تشویق و ترغیب شهروندان به حضور در پارک ها جهت انجام ورزش صبحگاهی است، گفت: به منظور ایجاد شور و نشاط و شادابی و توسعه ورزش همگانی در میان شهروندان و ترویج فرهنگ سلامت برپایی ایستگاههای سلامت و ورزش صبحگاهی در دستور کار  این کمیسیون قرار گرفت.

وی از برپایی اولین ایستگاه  ورزش و سلامت در پارک IT سنندج با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر و اداره کل ورزش و جوانان  خبر داد و گفت: ترویج و ترغیب شهروندان به ورزش فرهنگ سلامت از اهداف مهم برپایی چنین ایستگاه هایی  است.

پژگولافزود: در صورت استقبال شهروندان، شهرداری  وشورای شهر سنندج اقدام به برپایی ایستگاههای سلامت و تندرستی در  دیگر پارک های سطح شهر نیز خواهد کرد.

وی اعلام کرد : شهروندان می تواند روزهای شنبه ،دوشنبه و چهارشنبه با حضور در پارک آی تی از ساعت 7:30 صبح اقدام به ورزش کنند.