انتشار:  دوشنبه 27 فروردین  ::  14:39

یک نماینده پارلمان عراق:

۹۰۰ هزار نفر در استان نینوا کارت انتخاباتی دریافت کردند

سرویس عراق و اقلیم کردستان - یک نماینده پارلمان عراق ضمن اعلام این که 900 هزار نفر در نینوا کارت انتخاباتی دریافت کردند، پیش بینی کرد که این استان در انتخابات پارلمانی بیشترین مشارکت را داشته باشد.

به گزارش کردپرس، احمد الجبوری، نماینده استان نینوا در پارلمان عراق امروز (دوشنبه) در گفت و گو با السومریه نیوز اعلام کرد که تقاضای زیادی در میان اهالی این استان برای دریافت کارت های انتخاباتی خود وجود دارد جایی که تاکنون ۹۰۰ هزار فرد واجد شرایط رای دادن، کارت شرکت در انتخابات پارلمانی پیش رو را دریافت کرده اند.

الجبوری در این باره اظهار داشت: به دلیل تمایل اهالی نینوا برای ایجاد تغییر، پیش بینی می کنیم شمار دریافت کنندگان کارت انتخاباتی در استان به بیش از یک و نیم میلیون نفر برسد و در انتخاباتی پارلمانی پیش رو، نینوا در میان تمامی استان ها بیشترین میزان مشارکت را داشته باشد.

این نماینده پارلمان عراق همچنین تاکید کرد که اهالی نینوا تمایل دارند در که انتخابات پارلمانی این کشور که قرار است 12 ماه آینده میلادی (22 اردیبهشت) برگزار شود، فهرست ها و افرادی را انتخاب کنند که خواسته های آنها را برآورده سازند و اشتباهات گذشته که دلیل وضعیت کنونی استان می باشد را تکرار نکنند.