انتشار:  سه‌شنبه 16 مهر 1398  ::  10:22   

8 کشته در تصادفات رانندگی دو روز اخیر ایلام

سرویس ایلام - در مجموع سه تصادف رانندگی در جاده های استان ایلام هشت نفر جان خود را در دو روز اخیر از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ رضا همتی زاده، فرمانده پلیس راه ایلام گفت: در یکی از این تصادفات ساعاتی پیش خواب آلودگی راننده هنگام رانندگی در گردنه قلاجه سه نفر را به کام مرگ کشاند.

وی یادآور شد: در این سانحه، خودرو پراید که از محور ایوان - اسلام آباد قصد خروج از استان ایلام را داشت به علت خستگی و خواب آلودگی و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شد.

وی افزود: در این سانحه رانندگی سه نفر از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

همتی زاده یادآور شد: این افراد زائرانی از نواحی شمال کشور بودند که از سفر عتبات عالیات به کشور بازگشته بودند و به علت خستگی ناشی از این سفر دچار حادثه شدند.

رئیس پلیس راه ایلام گفت: امروز صبح نیز در طی وقوع ۲ حادثه رانندگی دیگر در محورهای ایلام - صالح آباد و چنگوله مهران پنج نفر جان باختند.

وی به زائران و رانندگان خودروها که به قصد شرکت در راهپیمایی اربعین عازم سفر شده اند، توصیه کرد: هنگام بازگشت از عراق و ورود به استان های مرزی حتما به اندازه کافی استراحت کنند و بعد راهی مقاصد خود شوند تا دچار حوادث رانندگی ناشی از خواب آلودگی و خستگی طول مسافرت نشوند.

همتی زاده افزود: همچنین با رعایت قوانین رانندگی از سرعت و سبقت بی جا و خروج از خط طولی جاده و مسیر خود اجتناب کنند و با رعایت قوانین و مقررات رانندگی حوادث جاده ای را به حداقل کاهش دهند.

برچسب‌ها:
#ایران - ایلام
#رییس پلیس راه ایلام، همتی زاده
#تصادف زائران اربعین
#قلاجه