سرویس آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 17 مهر 1398  ::  15:54   

درخشش دانشجويان مهاباد در مسابقات ملى بتن کشور

سرویس آذربایجان غربی- تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در هفدهمين مسابقات ملى بتن کشور، سه رتبه برتر را از آن خود کرد.

به گزارش کردپرس، این دوره از مسابقات ملى بتن که با حضور ٨١ تيم از ٩٤ دانشگاه سراسرى، آزاد، غيرانتفاعى ايران ، ١٠ و ١١ مهر٩٨ به میزبانی  دانشگاه آزاد كرج برگزار شد.

اعضای تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد را "سوران محمودپور، فردين بايزيدى، ابراهيم تمرزاده و سياوش حاجى زاده" تشکیل می‌دادند. استاد راهنمای این تیم نیز "دكتر كمال خرم دل"  مديرگروه مهندسى عمران واحد مهاباد بود.

تيم بتن مهاباد در بخش تيم دانشجويى؛ موفق شد  مقام اول در گرايش بتن سبك، مقام دوم در گرايش بتن پرمقاومت را کسب کند.

همچنین و در بخش انفرادى مقام اول و شايسته تقدير را در گرايش هنر و بتن به لحاظ طراحى تنديس صلح و آشتى توسط "سوران محمودپور" به خود اختصاص داد.

با کسب این عناوین تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد، از دانشگاه  سراسرى تهران و سایر دانشگاه های پایتخت پیشی گرفت.

تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد. در بخش حقوقى مسابقات ملى بتن كه در بين شركت هاى ساختمانى و عمرانى و توليدكنندگان مصالح ساختمانى ايران برگزار شده بود؛ در گرايش بتن سبك هدفمند با رويكرد اقتصادى "شركت چهل چشمه (دكتر خرم دل)" با سرپرستى سوران محمودپور  "مقام دوم" اين دوره از مسابقات را كسب كرد.

گفتنی است؛ كه هر ساله مسابقات ملى بتن با شركت دانشگاه هاى سراسر كشور در "بخش دانشجويى" و همچنين شركتهاى ساختمانى و عمرانى و توليد كننده ها در "بخش حقوقى" توسط انجمن علمى بتن به ميزبانى يكى از دانشگاه ها و شركت ها برگزار مى شود.