سرویس کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 18 مهر 1398  ::  10:46   

3 زائر اربعین در سانحه رانندگی جان باختند

سرویس کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از برخورد یک دستگاه خودروی سواری تویوتا با دو دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: متاسفانه بر اثر این حادثه سه سرنشین خودروی سواری که از زائران اربعین بودند، جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سرهنگ "محمد حیدری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه مرگبار حوالی ساعت 7:30 دقیقه صبح امروز (پنجشنبه - 18 مهر) در محور حمیل - سرابله رخ داد.

وی افزود: بر اثر این سانحه راننده آقا و دو سرنشین دیگر خودرو شامل یک خانم و یک پسر نوجوان که اعضای یک خانواده بودند جان خود را از دست دادند.

حیدری تصریح کرد: بررسی همکاران ما نشان می داد این خانواده از زیارت کربلا و از طریق مرز مهران به کشور بازگشته بودند که اسیر این حادثه شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده انحراف به چپ خودروی تویوتا به علت خواب آلودگی علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

وی گفت: در این سانحه مشکل خاصی برای رانندگان و سرنشینان دو دستگاه اتوبوس که با خودرو سواری برخورد داشتند رخ نداده و تعدادی از آنها دچار جراحت های مختصر شدند.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: رانندگان و زائران اربعین باید توجه کنند که به هیچ عنوان در حالت خستگی و خواب آلودگی در جاده ها تردد نکنند چرا که کوچکترین غفلت می تواند عواقل جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان گفت: محورهای حمیل - سرابله، هرسین و نورآباد به سمت بیستون، سنقروکلیایی - بیستون، اسلام آبادغرب - ایوانغرب، سرپل ذهاب به قصرشیرین و نهاوند - کنگاور که مسیرهای اصلی تردد بیشتر زائران اربعین است دو طرفه بوده و امکان تصادف رخ به رخ در این شرایط با کوچکترین غفلت زیاد است.