انتشار:  چهارشنبه 19 اردیبهشت  ::  12:22

دستگیری قاتل اصلی 4 زن کرمانشاهی

سرویس کرمانشاه- مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری عامل اصلی قتل چهار زن کرمانشاهی که زمستان سال گذشته در "باغ فردوس" به قتل رسیدند، خبر داد.

به گزارش کردپرس، مهدی قنادی با اشاره به قتل چهار زن در آرامستان کرمانشاه در تاریخ 22 دی سال گذشته، اظهار کرد: مقتولان این حادثه به ضرب گلوله سرنشینان یک دستگاه پراید به قتل رسیده بودند.

وی ادامه داد: بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه پس از وصول گزارش این واقعه جنایی در محل حاضر شد و پرونده را بصورت ویژه در دستورکار قرار داد.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه عنوان کرد: پس از دستگیری دو نفر از متهمین، تلاش برای شناسایی عامل اصلی این واقعه مجرمانه با جدیت دنبال شد.

وی خاطر نشان کرد: با رصدهای قضایی و پیگیریهای ویژه بازپرس ویژه قتل، متهم اصلی این جنایت امروز(19 اردیبهشت) در تهران دستگیر شد.

قنادی افزود: تلاش ضابطین دستگاه قضایی برای شناسایی سایر عوامل مرتبط کماکان ادامه دارد.

به گزارش کردپرس،محمد حسین صادقی دادستان عمومی وانقلاب کرمانشاه در خصوص جزئیات قتل 4 زن ( مادر و سه دختر) که در  22 دی ماه سال 96 در باغ فردوس کرمانشاه رخ داد گفت: بررسی های اولیه حکایت ازاین دارد که در تیرماه سال 96 پدر خانواده توسط دامادش با اسلحه گرم به قتل می رسد.

 وی افزود: اولیاء دم که شامل این چهار زن می شدند اخیرا نسبت به گذشت قاتل پدر خود راضی می شوند که ظاهرا برادران و یا پسر مقتول این موضوع را قبول نمی کنند .

دادستان عمومی وانقلاب کرمانشاه اضافه کرد: برادران و یا پسر مقتول دراعتراض به اقدام همسر وفرزندان مقتول جنایت صبح امروز (22 دی ماه 96) را در باغ فردوس کرمانشاه (آرامستان) رقم زدند.