انتشار:  چهارشنبه 26 اردیبهشت  ::  19:02

متهمان قتل صادق برمکی فردا محاکمه می شوند

سرویس آذربایجان غربی- وکیل خانواده ی مقتول "صادق برمکی" از برگزاری روز دادگاه محاکمه ی متهمان قتل این جوان مهابادی در 27 اردیبهشت خبر داد.

یونس محمدی وکیل خانواده ی مقتول "صادق برمکی" چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت به خبرنگار کردپرس گفت: فردا پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت راس ساعت ۱۱ محاکمه قاتلین صادق برمکی جوان مهابادی در دادگاه کیفری یک ویژه اطفال و نوجوانان شعبه مهاباد به صورت فوق العاده برگزار خواهد شد.

 محمدی افزود: با توجه به اینکه سن یکی از چهار متهم پرونده زیر ۱۸ سال تمام سن دارد بنابراین مطابق قوانین  آیین دادرسی کیفری محاکمه سایر متهمان نیز باید همراه وی در دادگاه کیفری یک ویژه اطفال و نوجوانان انجام گردد.

 وی افزود: علیرغم اینکه انتظار می‌رفت محاکمه سریع تر انجام می‌گرفت اما پرونده ای با این حجم از اتهامات و وجود چند متهم زمان‌بر است. همچنین انتظار برای دریافت نتیجه پزشکی قانونی نیز یکی دیگر از دلایل به تأخیر افتادن جریان محاکمه متهمان بوده است

مهرماه سال گدشته خبر قتل  جوان 19 ساله مهابادی  منتشر شد که گویا  دوستانش  در حالت بیهوشی وی را با ضربات متعدد چاقو و اجسام تیز به قتل رسانده و پس از آن جسد وی را در خارج از شهر آتش زدند. خبر این حادثه برای چند ماه در صدر اخبار حوادث کشور قرار گرفت و افکار عمومی مهاباد را شوکه کرد.

.