انتشار:  پنج‌شنبه 27 اردیبهشت  ::  09:28

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام:

هیچ مشکلی برای تأمین امنیت استان ایلام در زمان اربعین وجود ندارد

سرویس ایلام - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: اقدامات به‌موقع و مناسبی برای تأمین امنیت استان چه در زمان برگزاری مراسم اربعین و چه در سایر اوقات انجام شده است تا هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، به نقل از میزان، محمد نوذری گفت: برای تأمین امنیت استان ایلام، دستگاه‌های عضو شورای تأمین استان، همکاری‌های لازم را دارند.

او گفت: اقدامات به‌موقع و مناسبی برای تأمین امنیت استان چه در زمان برگزاری مراسم اربعین و چه درسایر اوقات انجام شده است تا هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته باشد.

نوذری با بیان این‌که استان ایلام از استان‌های امن کشور است، تأکید کرد: تا کنون در استان ایلام به هیچ وجه مسائل امنیتی وجود نداشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: استان ایلام به عنوان یکی از استان های مرزی ایران با سه استان مرزی عراق همسایه است اما تمهیدات لازم برای تامین امنیت اندیشیده و اجرا شده است لذا در حوزه‌ی تأمین امنیت مشکلی نداشته‌ایم.

به گزارش کردپرس، استان ایلام به واسطه‌ی داشتن 430 کیلومتر مرز مشترک امن با کشور عراق و نزدیک‌ترین فاصله با کربلای معلی، به دروازه‌ی عتبات عالیات شهرت پیدا کرده است.