انتشار:  دوشنبه 31 اردیبهشت  ::  10:36

تمل کارمولا اوغلو، رهبر و نامزد حزب سعادت:

حکومت ترکیه از مردم سیلی خواهد خورد

سرویس ترکیه- تمل کارا مولا اوغلو نامزد حزب سعادت در انتخابات ریاست جمهوری معتقد است نظرسنجی ها به خاطر ترس مردم از بیان عقایدشان واقعیت را به درستی منعکس نمی کنند و می گوید حکومت ترکیه در انتخابات سیلی سختی از مردم خواهد خورد.

به گزارش کردپرس، تمل کارا مولا اوغلو رهبر حزب سعادت ترکیه و نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 24 ژوئن ترکیه پیروزی جناح اپوزیسیون را حتمی دانست و گفت حکومت از مردم سیلی سختی خواهد خورد.

کارا مولا اوغلو در مصاحبه با دویچه ولۀ ترکی گفت: «اگر به درصد هایی که از نظرسنجی ها به دست آمده اند نگاهی بیندازید می بینید به اندازه ای که من ادعا می کنم نیستند. اما کسانی که نظرسنجی ها را انجام می دهند به ما چیزهایی می گویند. آنها می گویند "در گذشته اگر از سه نفر نظرشان را می پرسیدیم، دو نفر جواب می دادند و یک نفر جواب نمی داد، اما اینک از سه نفر دو نفر جواب نمی دهند و تنها یک نفر جواب می دهد." منظور من این است که رأی دهندگان از ابراز اولویت هایشان می ترسند.»

وی افزود: «آنها خواهند دید که از مردم چه سیلی سختی خواهند خورد. زیرا مردم را خسته کرده اند. مردم خسته اند. فقدان دموکراسی و عدالت مردم را خسته کرده است.»

 

کد خبرنگار: 30103