سرویس کرمانشاه
انتشار:  جمعه 26 مهر 1398  ::  13:57   

بازگشت 55 هزار زائر ایرانی از مرز خسروی به کشور

سرویس کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان گفت: تاکنون نزدیک به 55 هزار زائر ایرانی که برای حضور در مراسم اربعین حسینی به کربلا سفر کرده بودند از طریق مرز بین المللی خسروی وارد کشور شده اند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، سردار "علی اکبر جاویدان" امروز جمعه(26 مهر) در حاشیه بازدید از پایانه خسروی اظهار داشت: مرز خسروی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده بازگشت زائران اربعین است.

وی ادامه داد: به تمهیدات اندیشیده شده خوشبختانه همه چیز برای بازگشت زوار از مرز خسروی فراهم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سردار جاویدان تصریح کرد: به زائران گرامی توصیه می شود با توجه به زیرساخت های مطلوب فراهم شده، برای تسهیل در ورود آنها به کشور، پایانه خسروی را انتخاب کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین تاکنون بیش از 150 هزار زائر نیز از طریق مرز خسروی عازم کربلای معلی شده و در مراسم شکوهمند اربعین حضور پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: امسال تجارب بسیار خوبی حاصل شد که قطعا با بهره گیری از آنها برای سال آینده بیشتر و بهتر در خدمت زائران خواهیم بود.

سردار جاویدان تصریح کرد: خسروی این قابلیت و ظرفیت را دارد که برای سال های آتی تا 2 و حتی 3 برابر امسال زائران از این مرز به کربلا مشرف شوند.