سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  یک‌شنبه 20 خرداد 1397  ::  17:28   

انتصابات ضربدری در استانداری ایلام

سرویس ایلام - در روزهای اخیر انتصابات جدیدی به صورت ضربدری در استانداری ایلام انجام شده است که پیش‌بینی منطق نهفته در این جابجایی‌ها برای سیاسیون استان کمی مشکل شده است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دیروز خبری مبنی بر جابجایی ضربدری مدیرکل روابط عمومی استانداری و معاون دفتر امور روستایی استانداری منتشر شد که ساعاتی بعد تأیید شد. یونس آزادی که مدتی بود به عنوان مدیر روابط عمومی جا افتاده بود و وظیفه سخنگویی استانداری را بر عهده داشت به عنوان سرپرست اداره امور روستایی منصوب شد و از همین اداره، آیت قیصربیگی که معاون دفتر امور روستایی بود و در کارنامه‌اش بخشداری مرکزی شهرستان چرداول نیز به چشم می‌خورد به عنوان سرپرست روابط عمومی استانداری نصب گردید.

امروز اما خبری دیگر منتشر شد. این بار جابجایی‌های ضربدری در سطح فرمانداران اتفاق افتاد. فرمانداران شهرستان‌های آبدانان و بدره اتاق‌هایشان را عوض کردند و بدین ترتیب سیروس مرادحاصلی از فرمانداری بدره به فرمانداری آبدانان رفت و به جای آن مجید عسگری از ساختمان فرمانداری آبدانان خارج و به فرمانداری بدره منصوب شد.

درباره‌ی علت این جابه‌جایی‌ها تا کنون خبری منتشر نشده است و باید منتظر بود و دید که آیا استانداری ایلام به تعریف تازه ای از گردش نخبگان رسیده است و آیا این تغییرات تأثیری در بهبود زندگی مردم و رفع موانع و مشکلات توسعه خواهد داشت.