سرویس کرمانشاه
انتشار:  یک‌شنبه 20 خرداد  ::  21:35

انتقاد شهردار کرمانشاه از برخی اعضای شورای این شهر

سرویس کرمانشاه- شهردار کرمانشاه ضمن رد دریافت اعتبار دولتی برای خرید اتوبوس از برخی اعضای شورای این شهر برای طرح این مسئله انتقاد کرد.

به گزارش کردپرس، مهندس آرش رضایی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به مصاحبه برخی از اعضای شورا که عنوان کرده بودند شهرداری کرمانشاه اعتبار دولتی خرید اتوبوس را از دست داده است، گفت: اساسا اعتبار دولتی برای خرید اتوبوس در مراکز استان‌ها نداشته‌ایم که حال شهرداری کرمانشاه از آن محروم شده باشد.
وی افزود: جا دارد برخی دوستان شورا که این موضوع را مطرح کرده‌اند عنوان کنند که محل اعتباری که از آن صحبت می‌کنند دقیقا چه بوده که از دست رفته است.

رضایی تصریح کرد: همچنین دوستان شورا عنوان کنند سایر مراکز استان‌ها از محل این اعتباری که عنوان کرده‌اند چند دستگاه اتوبوس خریده‌اند که این میان شهرداری کرمانشاه از آن محروم شده است.

شهردار کرمانشاه افزود: درخواست ما از دوستان شورا این است که به جای طرح این مسائل، به تصویب دو لایحه 90 میلیارد تومانی که در شورا داریم بپردازند که به دلیل عدم حضور برخی اعضای شورا چند جلسه ای است در صحن شورا مطرح نشده است.

رضایی تصویب این دو لایحه 90 میلیارد تومانی را در وضعیت برنامه‌های آتی شهرداری کرمانشاه بسیار تعیین کننده دانست و افزود: نگرانی ما این است که اگر این فرصت از دست برود همین دوستان شورا مجددا شهرداری را متهم به فرصت سوزی کنند و در خواست ما این است که هرچه سریعتر اعضای شورا برای تصویب این لایحه وقت بگذارند.

وی افزود: از این مبلغ، 60 میلیارد تومان آن مربوط به تعیین تکلیف بدهی ما به بانک شهر است و 30 میلیارد تومان آن مربوط به پروژه تله کابین است که در صورت تصویب آن می توانیم توافق‌نامه پروژه را امضا کنیم.

شهردار کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: دوستان شورا بدانند طرح این موضوعات مبهم که فضای ناامیدی در جامعه ایجاد می‌کند در این شرایط به مصلحت نیست. همه ما باید فضا را آرام کنیم تا بتوان کارها را پیش برد.