سرویس ایران
آخرین خبرهای ایران
انتشار:  سه‌شنبه 22 خرداد 1397  ::  21:37   

عضو کمیسیون امنیت ملی در گفت و گو با کُردپرس؛

آمریکا حامی اصلی تروریسم در جهان است

سرویس ایران-عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این مطلب که آمریکا در مبارزه با تروریسم دروغ می گوید،این کشور را حامی اصلی تروریسم در جهان دانست.

سید قاسم جاسمی در گفت و گو با کُردپرس با نادرست خواندن ادعای های آمریکا علیه ایران،اطهار کرد:ما به درخواست رسمی کشورهای منطقه برای مبارزه با تروریسم به کمک آن ها شتافتیم و به دولت های این کشورها کمک کردیم.بهتر است از آمریکا پرسیده شود که با درخواست چه کسی وارد منطقه شده اند.
وی افزود:مگر غیر از این‌ است که آمریکا با تجاوزگری و حمله نظامی به خاورمیانه وارد متطقه شده است،لذا این ادعاهایی که با تروریسم مبارزه نی کند،بی لساس و توخالی است.
وی ادامه داد:آمریکایی ها دروغ می گویند.به گفته خودشان آن ها داعش را ساختند و به جان مردم انداختند و این در حالی است که کسانی با داعش جنگیدند که محور مقاومت را در منطقه شکل دادند.
 نماینده کرمانشاه با بیان‌ این‌ مطلب که جمهوری اسلامی تا زمانی که دولت سوریه و عراق بخواهند، کمک های مستشاری خود را دریغ نمی کند،خاطرنشان کرد:در حال حاضر دولت سوریه و عراق از ما خواسته اند که به آن ها در مبارزه با تروریسم‌ کمک کنیم و ما هم کمک های مستشاری خود را دریغ نکرده ایم.
وی تصریح کرد:تا زمانی که لازم‌ باشد و تروریسم در منطقه حضور داشته باشد،جمهوری اسلامی با قدرت با آن مقابله می کند.