سرویس ترکیه
آخرین خبرهای ترکیه
انتشار:  سه‌شنبه 22 خرداد 1397  ::  13:20   

همزمان با بازدید رئیس ارتش ترکیه از مرکز فرماندهی نیروهای هوایی:

جنگنده های ارتش ترکیه 12 هدف در شمال عراق را بمباران کردند

سرویس ترکیه -  همزمان با بازدید ژنرال خلوصی آکار رئیس ارتش ترکیه از مرکز فرماندهی نیروهای هوایی، جنگنده های این کشورذ 12 هدف از مواضع PKK در شمال عراق را بمباران کردند.

به گزارش کردپرس به نقل از تلویزیون NTV ترکیه، ژنرال خلوصی آکار، رئیس ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه که به همراه ژنرال یاشار گولر، فرمانده نیروهای زمینی ارتش ترکیه، ژنرال حسن کوچوک آکیوز، فرمانده نیروهای هوایی ارتش ترکیه و ادنان اوزبال، فرمانده نیروهای دریایی ارتش ترکیه به مرکز فرماندهی نیروهای هوایی ارتش ترکیه رفته بود عملیات جنگنده های ارتش ترکیه را که دیشب مواضع PKK در شمال عراق را هدف قرار می دادند از نزدیک دنبال کرده و در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: از پرسنل نیروی هوایی ارتش ترکیه که در مبارزه با ترور و نابودی تروریست ها نقش بسیار مهمی دارند تشکر کرده و به آنان تبریک می گویم. در اطراف ترکیه بی ثباتی، بلاتکلیفی و مسائل متعددی وجود دارد. ما نیز اقدامات لازم در مقابله با تمام این ها را انجام می دهیم. تدابیری که باید اندیشیده شود را اتخاذ می کنیم.

لازم به ذکر است، همزمان با بازدید رئیس ارتش ترکیه از مرکز فرماندهی نیروهای هوایی ارتش این کشور، جنگنده های ارتش ترکیه با پرواز در آسمان اقلیم کردستان 12 هدف از مواضع PKK در قندیل، هاکورک، آوشین و باسیان را بمباران کرده اند که با 14 نقطه ای که 3 روز پیش از سوی جنگنده های ارتش ترکیه هدف قرار گرفته بود در مجموع 26 نقطه شناسایی شده از جمله؛ پناهگاه، انبار تسلیحاتی، انبار مهمات، سنگرها و ... متعلق به PKK در شمال عراق هدف قرار گرفته است.

 

کد خبرنگار: 30102

برچسب‌ها:
#ترکیه
#پ.ک.ک
#اقلیم کردستان