سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  سه‌شنبه 22 خرداد 1397  ::  19:35   

 مصرف شربت دست ساز، 4 عضو خانواده پیرانشهری را راهی بیمارستان کرد

سرویس آذربایجان غربی _ مصرف شربت آلبالو مانده  از سال قبل، باعث مسمومیت اعضای یک خانواده در پیرانشهر شد.

 

به گزارش خبرنگار کردپرس ، نیمه شب دوشنبه ( 21 خردادماه ) اعضای یک خانواده پیرانشهری بر اثر مصرف شربت آلبالو که از سال قبل مانده بود ، دچار مسمومیت شدید شدند.

بنا بر خبرهای رسیده از منابع اورژانس بیمارستان امام خمینی پیرانشهر اعضای این خانواده 5 نفری پس از مصرف شربت آلبالو که از سال قبل در این خانه موجود بود ، دچار بیهوشی شده که بلافاصله با اعلام و اطلاع رسانی یکی از فرزندان آنها نیروهای اورژانس در محل حاضر و نسبت به انتقال 4 نفر از اعضای این خانواده به بیمارستان امام خمینی پیرانشهر اقدام می کنند.

در بررسی های اولیه بعمل آمده و پس از انجام آزمایشات درمانی معلوم شد که اعضای این خانواده بر اثر مصرف شربت آلبالوی دست ساز که یک سال از تاریخ تولید آن سپری شده بود دچار بیهوشی و مسمویت شدید شده اند که اگر به موقع به اورژانس منتقل نمی شدند حتی احتمال مرگ آنها نیز وجود داشت.

 این موضوع با هوشیاری فرزند کوچک آنها و درخواست کمک از همسایگان و اطلاع رسانی به موقع به عوامل اورژانس بیمارستان امام خمینی پیرانشهر انجام شد و اکنون 4 نفر از اعضای این خانواده 5 نفری حهت انجام معالجات درمانی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام خمینی پیرانشهر بستری هستند.