انتشار:  سه‌شنبه 5 تیر  ::  18:00

نماینده اورامانات در تذکر شفاهی ؛

مصوبه دولت در خصوص بازارچه های مرزی اجرایی شود

سرویس ایران-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نابسامانی در بازار طلا، ارز و خودرو به جایی رسیده که انگار نه دولتی وجود دارد و نه نظارتی صورت گرفته است.

به گزارش کُردپرس، شهاب نادری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: آقای کرباسیان اعلام کنند که رئیس گمرک کجا هستند، باید سریعا نسبت به اجرای مصوبه هیئت دولت در موضوع بازارچه‌های مرزی و نقش آنها در اقتصاد مرزنشینان اقدام کنند تا از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.
نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از رئیس مجلس درخواست داریم با توجه به اینکه نظام مدیریتی دولت فشل است انتظار ترمیم کابینه وجود دارد، گفت: تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند، دولت این مهم را به بهانه بلاتکلیفی لایحه اصلاح ساختار رها کرده، دولت از متن اقتصاد خارج و به حاشیه‌ رفته است؛ حاشیه‌نشینی دولت باعث نابسامانی اقتصادی شده و فشار این نابسامانی متوجه مردم گشته و آنها نیز توان تنفس ندارند.
وی با اشاره به اینکه فشارها چنان بر مردم سنگینی می‌کند که موجی از نارضایتی و ناامیدی‌ها را به دنبال داشته است، تصریح کرد: نابسامانی در بازار طلا، ارز و خودرو به جایی رسیده که انگار نه دولتی وجود دارد و نه نظارتی صورت گرفته است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: امروز انتظار می‌رود نمایندگان به بحث تیم اقتصادی کشور ورود پیدا کنند.