انتشار:  جمعه 17 آبان 1398  ::  17:20   

کسب چهار نشان طلا و نقره ورزشکاران کردستانی در رقابت های میانداری قهرمانی کشور

سرویس کردستان- وریا نوری، سید عباس حسینی، هومن کرباسی و امیر کریمی در رقابت های دوارده گانه انفرادی(میانداری) قهرمانی مناطق هفت گانه کشور که در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد چهار نشان طلا و نقره را بدست آوردند.

به گزارش خبرگزاری کُردپرس، مسابقات دوازده گانه انفرادی(میانداری) قهرمانی مناطق هفت گانه کشور با عنوان یادواره پهلوانان شهید استان سیستان و بلوچستان(جام وحدت) از صبح روز چهارشنبه 15 آبان ماه در زورخانه امام علی(ع) دانشگاه ملی این استان آغاز شد و عصر روز پنجشنبه 16آبان ماه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این پیکارها مدعیان قهرمانی از مناطق یک تا هفت کشور که شامل استان های مازندران، خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمانشاه، البرز، قم، مرکزی و تهران می شدند حضور داشتند و در اوزان مختلف رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم کردستان با هفت نماینده در این رقابت ها حضور پیدا کرد و در پایان موفق شد چهار نشان رنگارنگ را کسب کند.

در نتایج انفرادی اوزان 80- و 80+ کیلوگرم رده سنی جوانان به ترتیب سیدعباس حسینی و وریا نوری دو نشان طلا را برای تیم کردستان بدست آوردند.

همچنین امیر کریمی در وزن 60+ کیلوگرم رده سنی نوجوانان و هومن کرباسی در وزن 90- کیلوگرم رده سنی امید دو نشان نقره را از آن خود کردند.

گفتنی است، ورزشکاران کردستانی در این رقابت ها با سرپرستی علیرضا یاعلی و مربیگری حمیدرضا کردی حضور پیدا کردند.