سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  پنج‌شنبه 14 تیر  ::  12:35

در گفت و گو با کرد پرس

رییس شورای اسلامی شهر مهاباد پروژه تغییر پارک سید قطب مهاباد را تکذیب کرد

سرویس آذربایجان غربی- رییس شورای اسلامی شهر مهاباد پروژه تغییر کاربری در پارک سید قطب را تکذیب و آن را تشویش افکار عمومی دانست.

حامد حیدری نج شنبه(۱۴تیر) به خبرنگار کردپرس گفت: مسئله تغییر کاربری پارک سید قطب و تبدیل ضلع شمالی آن به مغازه صحت ندارد و شایعات پیرامون آن تشویش افکار عمومی است.

حیدری افزود: تعریض خیابان طالقانی غربی در طرح تفصیلی و طرح جامع شهری وجود دارد، اما این طرح در دستور کار شورای شهر قرار ندارد زیرا در وضعیت کنونی شهرداری مهاباد نمی‌تواند بودجه ای برای این کار هزینه کند.

وی تاکید کرد: تمامی این مسائل پیرامون شورای شهر عوام‌ فریبی و تشویش افکار عمومی است زیرا در وضعیت کنونی شهرداری مهاباد توان پرداخت حقوق کارکنان را ندارد بنابراین تعریض خیابان نمی‌تواند قطعاً در دستور کار قرار بگیرد.

 رییس شورای اسلامی مهاباد ادامه داد: در طرح پیشنهادی طراحی در پارک سید قطب مغازه ای وجود ندارد. زیرا تاسیس مغازه در چنین مکانی به هیچ وجه منطقی نیست بلکه در آن طرح مکان هایی به صورت استراحتگاه و آلاچیق  برای مسافران در نظر گرفته شده بود که در حال حاضر اجرایی نشده است.

حیدری اظهار داشت: این پروژه به طور کلی تکذیب می شود و در دستور کار شورا و شهرداری قرار ندارد و اگر زمانی این مورد  در طرح تفصیلی اجرا شد شورا و شهرداری پس از رایزنی ها و آگاهی از نظرات  افکار عمومی در خصوص آن اقدام خواهد کرد.