سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  جمعه 15 تیر 1397  ::  16:43   

آیت الله علما:

دولت التهابات ناشی از نرخ ارز و گرانی را با مدیریت قاطع برطرف کند

سرویس کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: انسجام داخلی باعث شکست دشمن خواهد شد و مسئولان نیز باید با مدیریت قاطع مشکلات موجود همچون گرانی و نرخ ارز را برطرف نمایند.

به گزارش کردپرس، آیت‌الله علما امام جمعه شهرکرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه، اظهار کرد: در چهاردهه از عمر انقلاب اسلامی همواره با فتنه هاو کینه های دشمنان روبرو بوده ایم.

وی افزود: اما ولایت مداری و وحدت و توکل به خدا می تواند خدعه ها و نقشه های شوم دشمنان را خثی کند 

علما تاکید کرد: برای عبور از بحران های بوجود آمده توسط دشمنان نیاز به تصمیمات دقیق دولت و مسئولان است. و دولت هرگز نباید در تصمیمات خود سطحی نگری داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: کشور هم اکنون نیازمند مدیرانی به مانند شهید رجایی است که انسان سالم و صادق و پرتلاشی بود و اگر مدیرانی با این مشخصات در کشور فعالیت کنند یقینا موجب خدمت رسانی بهتر به مردم خواهد شد

امام جمعه کرمانشاه گفت: دشمن تلاش می‌کند مردم را از نظام اسلامی جدا کند. اما اتحاد و انسجام داخلی موجب ناامیدی و شکست دشمنان خواهد شد. درکشور مشکلاتی داریم که با اقدامات صحیح و اصولی برطرف خواهد شد اما مسائلی همچون گرانی و نرخ ارز نباید باعث ایجاد التهاب در جامعه شود و با مدیریت قاطع باید این التهاب ها هرچه سریعتر رفع شود.

آیت الله علما در خصوص برجام و مذاکرات ایران با کشورهای اروپایی نیز تاکید کرد: اروپا منافع مشترک فراوانی با آمریکا دارد و به همین دلیل بعید است تصمیمی و موضعی خلاف آمریکا اتخاذ نمایند.