سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  شنبه 16 تیر  ::  13:19

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی؛

پروژه های ورزشی بوکان با اعتبار 2 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد

سرویس آذربایجان غربی- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان از افتتاح و کلنگ زنی چند طرح ورزشی با اعتبار ۲ میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش خبرنگار کردپرس، رسول محی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان گفت: در جریان سفر یک روزه مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی به بوکان چند طرح ورزشی با اعتبار دو میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: دو پروژه ی سالن ورزشی جوانان در محله مسکن مهر با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و زمین روباز با اعتبار ۳۸۰ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

محی در خصوص پروژه های افتتاحی ورزش شهرستان بوکان گفت: افتتاح زمین بازسازی شده اسکیت و تنیس بوکان با اعتبار ۱۲ میلیون تومان بازدید، افتتاح سالن ژیمناستیک با اعتبار ۵۰ میلیون تومان از محل بخش خصوصی و افتتاح سالن ورزش های رزمی با اعتبار ۱۱۰ میلیون تومان از محل بخش خصوصی در مساحت ۲۰۰ متر مربع انجام گرفت.

 رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان اظهار داشت: سرانه فضای ورزشی در شهرستان بوکان ۴۸ سانتی متر است که ۶ سانتیمتر به فضای پوشیده و۴۲ سانتیمتر به فضای روباز تعلق دارد. این در حالیست که سرانه استاندارد فضای ورزشی در کشور یک متر است و شهرستان بوکان فاصله زیادی تا میانگین سرانه فضای ورزشی کشوری دارد.