سرویس کردستان
انتشار:  سه‌شنبه 19 تیر  ::  14:13

نماینده سقز و بانه از وزارت نفت حقوق می گیرد؟

ماجرای استخدام بیگلری در وزارت نفت!

سرویس کردستان- بر اساس اسناد و مدارک منتشر شده نماینده سقز و بانه در مجلس از سال  94 به بعد به وزارت نفت منتقل شده است و این در حالی است که سال گذشته رییس مجلس چنین کاری را غیر قانونی خوانده بود.

به گزارش کرد پرس به نقل از میز نفت،  بر اساس اسناد منتشر شده  محسن  بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در تاریخ 10 مرداد 94 به وزارت نفت منتقل شده است؛ یعنی او در دوران نمایندگی توانسته به وزارت نفت بیاید چیزی که وزیر نفت همواره آن را کتمان کرده است!

بر این اساس در تاریخ 26 شهریور 96 سید سعید فانی مدیرکل منابع انسانی مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به کریم سلحشور معاون وقت منابع انسانی وزیر نفت خواستار پرداخت حقوق و مزایای معوق و آتی این نماینده مجلس از سوی وزارت نفت می شود. در پایان نامه تأکید شده است از تاریخ نفتی شدن بیگلری به بعد، بنا به درخواست وی،هیچ گونه حقوقی از سوی مجلس به وی پرداخت نشده و وزارت نفت باید حقوق معوق و آتی وی را پرداخت کند.

این نامه در تاریخ اول مهر 96 در اتوماسیون اداری وزارت نفت ثبت می شود تا در تاریخ 4 مهر 96، کامران دهقانی مدیرکل آموزش، برنامه ریزی منابع انسانی و تحول اداری در نامه ای به سلحشور خواستار تعیین تکلیف حقوق این نماینده مجلس می شود. او در این نامه قید کرده است که سقف اضافه کار 120 ساعت است ولی تأکید شده این سقف برای بیگلری 175 ساعت در نظر گرفته شده است.

سلحشور هم در تاریخ 10 مهر 96 با این درخواست موافق کرده و در هامشی برای زنگنه می نویسد جهت اطلاع انجام می شود. زنگنه هم با این پرداختی موافقت می کند و می نویسد با سقف اضافه کاری 120 ساعت، پرداخت صورت پذیرد.