سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  چهارشنبه 20 تیر 1397  ::  08:23   

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت:

ایلام جزء 11 استان پیشگام در تشکیل خانه‌ی احزاب است

سرویس ایلام -  معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در دیدار جمعی از احزاب و فعالان سیاسی این استان، اظهار کرد: ایلام جزء 11 استان پیشگام در تشکیل خانه‌ی احزاب است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر محمد نوذری در این دیدار تشکیل خانه احزاب در ایلام را گامی بلند در جهت توسعه سیاسی استان دانست و گفت: احزاب می‌توانند از ظرفیت خانه احزاب با کادرسازی جوانان مستعد آینده نقش خود را در توسعه سیاسی دوچندان کنند.

وی، با بیان این که ایلام جزو 11 استان پیشگام در تأسیس خانه احزاب در کشور است، به نماینده جریان‌های سیاسی و احزاب در استان گفت: امروز وحدت و انسجام ملی بیش از هر زمان دیگر مورد نیاز بوده و رمز ایستادگی و مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

وی با اشاره به شرایط کنونی منطقه و کشور عنوان کرد: امروز تیمی که در آمریکا بر سرکار است در پی ساقط کردن نظام است که البته آن‌ها این آرزو را به گور خواهند برد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام، گفت: نوذری، تصریح کرد: آمریکایی‌ها به‌واسطه ایران هراسی میلیاردها دلار از کشورهای عرب حوزه خلیج‌فارس به جیب زدند و حال دنبال نقشه‌های دیگر برای غارت کردن منابع مالی کشورهای منطقه هستند.

نوذری با بیان این که امروز بیش از هر زمانی به وحدت نیاز داریم، ابراز کرد: ما یک ملت بزرگ با اشتراکات و بهانه‌های زیادی برای باهم بودن هستیم و در این زمینه صدای وحدت‌بخش زیباترین سمفونی ملی است که باید شنید.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام، گفت: امروز باید وضعیت موجود کشور را درک کرد، دست نیاز ما به‌سوی همه‌کسانی که دلسوز نظام و انقلاب و کشور هست دراز است و دست کسانی که در جهت اتحاد و وحدت حول منافع ملی کار می‌کند را به گرمی می‌فشاریم.

وی، در ادامه به نقش بی‌بدیل فرهنگیان در پیشبرد اهداف سیاسی و اجتماعی کشور اشاره کرد و گفت: معلمان پیش‌قراولان عرصه‌های اجتماعی در کشور هستند و امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند نقش سازنده آنان هستیم.

گفتنی است، در این دیدار صمیمی احزاب و فعالان سیاسی خواسته‌ها و مطالبات خود را با معاون سیاسی و امنیتی استاندار در میان گذاشتند و نسب به وضعیت منطقه و کشور به تبادل‌نظر پرداختند.