انتشار:  پنج‌شنبه 21 تیر  ::  13:42

دستگیری یک شرور سابقه دار در مریوان

سرویس کردستان-  فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از دستگیری فردی که به جرم مزاحمت برای نوامیس و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان تحت پیگرد پلیس و مراجع قضایی بود خبر داد.

به گزارش کرد پرس، به نقل از روابط عمومی پلیس انتظامی مریوان،  سرهنگ سلمان حیدری در تشریح جزییات این خبر گفت:  با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت یک نفر اراذل و اوباشی که به دلیل ارتکاب جرایم متعدد از جمله مزاحمت برای نوامیس شرارت وایجاد رعب و وحشت و چندین فقره نزاع و درگیری با سلاح سرد و همچنین چند مورد تیراندازی با سلاح شکاری باعث ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان شده بود دستگیر و با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

سرهنگ حیدری  افزود: این فرد که دارای سوابق متعدد قبلی است با اطلاع از تحت پیگرد بودن توسط پلیس با تغییر پی در پی مخفیگاه و مخفی شدن در خانه باغ های اطراف خود را از دید مامورین مخفی کرده بود که نهایتا با اشرافیت خوب اطلاعاتی مامورین پلیس اطلاعات مخفیگاه وی شناسایی و در یک عملیات پلیسی غافلگیرانه متهم دستگیر و با تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی وبا قرار صادره تحت بازداشت قرار گرفت.

سرهنگ حیدری از شهروندان خواست در جهت حفظ و برقراری نظم و امنیت بیشتر در سطح شهرستان از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس همکاری کنند.