انتشار:  پنج‌شنبه 28 تیر  ::  10:41   

سخنگوی 《YPG》در عفرین طی گفت و گو با کُردپرس؛

تروریست ها را از عفرین بیرون خواهیم کرد

سرویس سوریه-سخنگوی یگان های مدافع خلق در عفرین با بیان این‌ مطلب که ماموریت آن ها بیرون راندن کامل شبه نظامیان وابسته به ترکیه از عفرین است،از عملیات های گسترده پاکسازی در این‌منطقه خبر داد.

《بروسک حسکه》سخنگوی یگان ها مدافع خلق در عفرین در گفت و گویی با خبرنگار برون مرزی کُردپرس ضمن اشاره به عزم آن ها برای پاکسازی عفرین از وجود شبه نظامیان تندرو،اظهار کرد:از همان روز سقوط شهر عملیات های پارتیزنی ما برای ضربه زدن و بیرون راندن منطقه عفرین از وجود"تروریست" ها آغاز شده است.
 
وی ادامه داد:موضع ما روشن است تا پاکسازی خاکمان از دست تروریست ها ساکت نخواهیم ماند و هر روز به وسعت مبارزه مان می افزاییم.ما از همه امکانات برای بازپسگیری عفرین استفاده می کنیم.
 
سخنگوی یگان های مدافع خلق ضمن بیان این‌مطلب که خود را برای جنگی سرنوشت ساز آماده می کنند،خاطرنشان کرد:عملیات های ما علیه تروریست ها مورد حمایت ترکیه وارد مرحله تازه ای شده و دیر‌ یا زود ترکیه مجبور به خروج از عفرین خواهد شد.
 
بروسک حسکه در پاسخ به این‌ پرسش که موضع نیروهای دولتی در خصوص عفرین چیست؟توضیح داد:واضح است ترکیه به کمک شبه نظامیان به خاک سوریه تجاوز کرده است و دولت مرکزی هم‌ این را می داند و لازم است در مقابل ترکیه سکوت نکند.
 
وی تصریح کرد: مذاکره ای با دولت مرکزی نداشته ایم‌اما واقعیت این‌است گروه های تروریستی دیر یا زود از سوریه اخراج می شوند.