انتشار:  شنبه 30 تیر  ::  18:28   

تایید خبر ربوده شدن یک عضو شورای مرکزی حزب دموکراتیک خلق ها

سرویس ترکیه - کامل آچار، عضو شورای مرکزی حزب دموکراتیک خلق ها و از صاحبان مشاغل کرد دیاربکر 2 روز پیش هنگام تردد در مسیر شانلی اورفا – دیاربکر از سوی یک گروه مسلح ناشنانس ربوده شده و بعد از 2 روز آزاد شده است.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه جمهوریت، کامل آچار، عضو شورای مرکزی حزب دموکراتیک خلق ها و از صاحبان مشاغل کرد دیاربکر 2 روز پیش هنگام تردد در مسیر شانلی اورفا – دیاربکر ربوده شده و 2 روز بعد به خانه خود بازگشته است.

وکیل آچار در اظهاراتی با تایید ربوده شدن وی عنوان کرده است: کامل آچار در تاریخ 18 جولای 2018 توسط یک گروه مسلح ربوده شده بود. خودروی وی در 2 کیلومتری پاسگاه پیرینجلیک در مسیر مواصلاتی شانلی اورفا به دیاربکر پیدا شده و 2 روز بعد از بی خبری کامل از وی به خانه خود بازگشته است.

در بیانیه وکیل آچار آمده است: موکل بنده در تاریخ 18 جولای از سوی یک گروه مسلح به زور از خودروی شخصی خود پایین آورده شده و به دستانش دستبند پلاستیکی زده شده است و بعد از بستن چشمانش وی را به زور سوار یک خودرو کرده و از محل دور کرده اند. او را به یک مکان نامشخصی منتقل کرده و تا شب 20 جولای نیز در آنجا نگه داشتند. در 20 جولای در یک مزرعه در نزدیکی دیاربکر او را آزاد کرده اند و بعد از رساندن خود به جاده اصلی با تاکسی به منزل خود آمده است.

 

کد خبرنگار: 30102