سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  پنج‌شنبه 11 مرداد  ::  15:44

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس؛

فلاحت پیشه: مسئولان باید اعتماد دوباره بین اقشار جامعه را ایجاد کنند

سرویس کرمانشاه - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایجاد دوباره اعتماد بین اقشار جامعه را مهمترین اقدامات و عملکرد مسئولان نظام بیان کرد .

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حشمت‌الله فلاحت‌ پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه شورای سیاست‌ گذاری و راهبری چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را مقطع حساسی عنوان کرد و گفت: دشمن برای نخستین بار است که اینگونه بسیار نامحسوس و ریزبینانه علیه انقلاب و نظام فعالیت می‌کند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی این دشمنی آشکار را خوشحال کننده دانست و افزود: ورود علنی دشمن با تمام قوا به میدان، نشان از اقتدار و قدرت انقلاب دارد.

فلاحت پیشه ایجاد دوباره اعتماد بین اقشار جامعه را از مهمترین اقدامات مسئولان نظام عنوان کرد و اظهار داشت: باید با استفاده از تریبون های آزاد، نمایندگان و مسئولان بی‌ کفایت را به مردم معرفی کنیم.

این نماینده مجلس تصریح کرد: مسئولان باید دلسوزانه پای کار بیایند و خود را خادم نظام و مردم بدانند.

نماینده مردم اسلام‌آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با ایستادگی در مقابل توطئه‌ های بیشمار دشمن، دستاورد‌های مهمی داشته که از آن جمله می توان به قرار گرفتن کشور در بین 20 اقتصاد برتر دنیا اشاره کرد.

فلاحت پیشه با بیان اینکه مردم ما تحمل و ایستادگی بالایی در مقابل مشکلات و تهدیدات دارند، افزود: نباید اجازه دهیم که مردم جذب حرف‌های زیبا و رنگین دشمن شوند.