سرویس سوریه
آخرین خبرهای سوریه
انتشار:  یک‌شنبه 14 مرداد  ::  18:46

فرمانده کل YPG:

برای پاکسازی داعش در سویدا آماده اعزام نیروهای خود به جنوب سوریه هستیم

سرویس سوریه - سیپان حمو فرمانده کل یگان های مدافع خلق YPG در اظهاراتی با اشاره به عملیات های تروریستی گروه داعش در منطقه سویدا در جنوب سوریه عنوان کرده است: برای پاکسازی داعش در سویدا آماده اعزام نیروهای خود به جنوب سوریه هستیم.

به گزارش کردپرس به نقل از هاوار نیوز، سیپان حمو فرمانده کل یگان های مدافع خلق YPG در اظهاراتی با اشاره به عملیات های تروریستی گروه داعش در منطقه سویدا در جنوب سوریه عنوان کرد: به احتمال زیاد نیروهای YPG برای پاکسازی استان سویدا در جنوب سوریه به آن منطقه اعزام خواهند شد. 

وی در اظهارات خود با وحشیانه خواندن جنایت داعش در سویدا گفت: درد و رنجی که مردم دورزی می کشند با درد و رنج مردم کوبانی و عفرین یکی است. برای کمک به مردم سوریه آماده هستیم. YPG در جنگ علیه داعش و سایر گروه های تروریستی قدرت خود را به اثبات رساند و تحت عنوان نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه در حال حاضر یک‌سوم خاک سوریه را از تصرف داعش آزاد کرده‌ است.

حمو در سخنان خود با اشاره به عملیات در عفرین نیز افزود: عملیات نیروهای YPG علیه ارتش ترکیه و شبه نظامیان تحت الحمایه ترکیه ادامه دارد. در روزهای آتی به شدت و تعداد این عملیات ها افزوده خواهد شد.

 

کد خبرنگار: 30102