سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  چهارشنبه 17 مرداد  ::  15:40

نماینده کرمانشاه:

آقای ربیعی شما وزیر 8 میلیون جوان بیکار هستید

سرویس کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در صحن علنی مجلس به عنوان نماینده موافق استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه، گفت: آقای ربیعی شما وزیر 8 میلیون جوان بیکار هستید.

به گزارش کردپرس به نقل از فارس- سید‌قاسم جاسمی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده موافق استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه به صحبت‌های خود در صحن علنی اشاره‌ای کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ابتدا، اظهار داشت: ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کمترین توجه را به این بخش نداشته و در تصمیمات کلان، نمایندگان خیلی این وزیر را رعایت کردند.

جاسمی در صحبت‌های کنایه‌آمیز به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای ربیعی شما وزیر 8 میلیون جوانان بیکار هستید.

وی در ادامه صحبت‌های کنایه‌آمیز خود اعتراض جوانان را از روی خوشبختی کامل دانست و افزود: این پسرها و دخترها به دلیل اینکه هیچ مشکلی ندارند به کف خیابان‌ها می‌آیند.

جاسمی در خصوص رفاه‌ اجتماعی مردم نیز به کنایه، گفت: مشکلات در کشور وارونه جلوه داده می‌شود این مشکلات مختص ایران نیست، رفاه اجتماعی تا زیرگلوی مردم آمده است.

وی در جواب برخی نمایندگان که اجازه صحبت کردن به نمایند‌گان موافق به استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را نمی‌دادند، اظهار داشت: برخی نمایندگان با معامله از استیضاح عقب‌نشینی کردند، نمایندگان مجلس شان، منزلت و جایگاه خویش را حفظ کنند.

لازم به ذکر است وزیر کار و اموراجتماعی امروز با رای نمایندگان مجلس از سمت خود برکنار شد.