انتشار:  چهارشنبه 17 آبان  ::  22:20

موج بازگشت زائران اربعین و یک طرفه شدن مسیر ایلام مهران

سرویس ایلام- همزمان با موج بازگشت زائران اربعین از کشور عراق از طریق مرز بین المللی مهران،مسیر ایلام- مهران برای عبور خودروها یک طرفه شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس از روز گذشته تا کنون خروج زائران ار مرز مهران برای رفتن به کشور عراق به حداقل رسیده اما در عین حال ورود زائران به کشور سرعت گرفته که به همین خاطر تمهیدات ترافیکی برای خودروهای زائران در این مسیر اندیشیده شده است.
رئیس پلیس راه ایلام در همین زمینه در گفتگو با خبرگزاری کردپرس گفت: طرح یک طرفه شدن مسیر ایلام- مهران که از عصر روز چهارشنبه اجرایی شده است به منظور ساماندهی بازگشت زائران اربعین اجرایی شده است.
سرهنگ همتی زاده با اشاره به اینکه مسیر ایلام- مهران پرترددترین مسیر رفت و آمد زائران است افزود: اجرای این طرح تا زمان عادی شدن روند بازگشت زائران اربعین ادامه دارد.  
وی گفت:رانندگانی که در این مدت قصد رفتن به شهرستان مهران را  دارند می توانند از مسیر جایگزینی ایلام- ملکشاهی-مهران استفاده کنند.
رئیس پلیس راه ایلام تصریح کرد:علاوه بر مسیر ایلام- مهران، محور ایلام – سرآبله تا زیرگذر و روگذر سرابله نیز  در این مدت یک طرفه می‌شود .
وی با اشاره به اعمال ممنوعیت خودروهای سنگین در مسیر مرز مهران که از روزهای گذشته اعمال شده است گفت: رفت و آمد خودروهای سنگین در این مسیر همچنان ممنوع است.