انتشار:  جمعه 19 آبان  ::  15:15

سخنگوی عملیات طوفان جزیره:

ارتش دموکراتیک سوریه مناطق آزاد شده را رها نخواهد کرد

سرویس سوریه – لیوا العبدالله، سخنگوی عملیات طوفان جزیره در اظهاراتی عنوان کرده است نیروهای ما مناطق آزاد شده را به هیچ قدرتی رها نخواهد کرد

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری هاوارنیوز، لیوا العبدالله، سخنگوی عملیات طوفان جزیره که به منظور آزادسازی دیرالزور از اشغال تروریست های دولت اسلامی عراق و شام (داعش) توسط ارتش دموکراتیک سوریه آغاز شده است در اظهاراتی عنوان کرده است: مبارزین ارتش دموکراتیک سوریه به پاکسازی شرق رود فرات از عناصر گروه تروریستی داعش ادامه می دهند و نیروهای ما مناطق آزاد شده را رها نخواهد کرد.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرده است: ارتش دموکراتیک سوریه در برابر داعش موفقیت های بزرگی را به دست آورده است. مناطق بسیار وسیعی آزاد شده است و هزاران غیرنظامی از چنگال داعش رهایی پیدا کرده اند. عملیات ها هنوز ادامه دارد.

سخنگوی عملیات طوفان جزیره خاطرنشان کرده است: مناطقی که با خون شهدای ما آزاد شده است را نظامیان ارتش دموکراتیک سوریه رها نخواهد کرد. به هیچ قدرتی اجازه ورود به این مناطق را نخواهیم داد. نیروهای ما به غیر از تروریست های داعشی به دیگر نیروها حمله نمی کند ولی اگر حمله ای علیه ما صورت بگیرد به آن جواب خواهیم داد.

 

کد خبرنگار: 30102