سرویس آذربايجان غربي
آخرین خبرهای آذربايجان غربي
انتشار:  چهارشنبه 24 آبان  ::  09:11

رئیس جمعیت هلال احمر پیرانشهر خبر داد:

اعزام اولین محموله کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه در پیرانشهر

سرویس آذربایجان غربی_  رئیس جمعیت هلال احمر پیرانشهر از اعزام اولین کمک های مردمی پیرانشهر به استان کرمانشاه خبر داد.

سلیمان فرازمهر، رئیس جمعیت هلال احمر پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کردپرس ضمن تقدیر از اعلام همدردی و حمایت همه جانبه مردم پیرانشهر از جمع آوری کمک های مردمی و ارسال اولین محموله کمک های مردم ی این شهرستان به زلزله زدگان استان کرمانشاه در روز چهارشنبه (24  آبان) خبر داد.

وی ادامه داد: هلال احمر پیرانشهر از همان لحظه وقوع زلزله به حالت آماده باش کامل در آمده و با اعزام یک تیم متخصص اسکان که متشکل از 5 نفر از امدادگران با تجربه شهرستان بود به محل حادثه در استان کرمانشاه اعزام شدند و اکنون در شهرستان " دالاهو" مستقر و مشغول امداد رسانی به حادثه دیدگان این واقعه تلخ هستند.

فرازمهر افزود: در سطح شهرستان پیرانشهر در 4 نقطه شلوغ سطح شهر اقدام به برپایی کمپ های دریافت کمک های مردمی کرده ایم که این وضعیت تا یک ماه ادامه خواهد داشت.

رئس جمعیت هلال احمر پیرانشهر در ادامه سخنان خود تأکید کرد: همشهریان عزیز و نوع دوست پیرانشهری کمک های خود را حتما تحویل پایگاه های هلال احمر شهرستان که در سطح شهر مستقر هستند، بدهند تا از طریق این پایگاه ها به مناطق زلزله زده ارسال شوند در غیر اینصورت احتمال اینکه کالاهای جمع آوری شده به دست نیازمندان واقعی برسد، بسیار اندک خواهد بود.