سرویس ایران
انتشار:  دوشنبه 29 مرداد 1397  ::  22:54   

عضو هیات رییسه مجلس خبر داد؛

برگزاری جلسه استیضاح وزیر اقتصاد در یکشنبه هفته آتی/ جلسه سئوال نمایندگان از رئیس جمهور هفته آینده در مجلس برگزار می شود

سرویس ایران-عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی،از برگزاری جلسه استیضاح وزیراقتصاد در یکشنبه هفته آینده خبرداد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد ، درباره استیضاح کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت:با توجه به هماهنگی های انجام شده در روز یکشنبه هفته آینده استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس شورای اسلامی انجام می شود.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی،ادامه داد:براساس آیین نامه داخلی مجلس، زمان پیشنهادی وزیر امور اقتصادی و دارایی برای حضور در جلسه استیضاح، باید توسط هیئت رئیسه مجلس پذیرفته شود که براساس بررسی و تایید هیئت رئیسه مجلس، در روز یکشنبه هفته آینده نشست مجلس برای استیضاح وزیر اقتصاد انجام می شود.
نشست مجلس برای بررسی سئوال نمایندگان از رئیس جمهور در هفته آتی برگزاری می شود
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی،درباره جلسه مجلس در خصوص سئوال نمایندگان از رئیس جمهور، افزود:با توجه به زمان باقیمانده برای حضور رئیس جمهور جهت پاسخگویی به سئوال نمایندگان مجلس، احتمالا نشست مجلس در این رابطه در روز سه شنبه یا چهارشنبه هفته آتی انجام می شود.
به گزارش کُردپرس به نقل از خانه ملت،عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:منتظر هستیم از سوی ریاست جمهوری زمان پیشنهادی برای حضور دکتر روحانی در جلسه مجلس برای پاسخگویی به سئوال نمایندگان اعلام شود تا هماهنگی ها در هیئت رئیسه مجلس برای انجام این مهم، انجام شود.