سرویس کرمانشاه
آخرین خبرهای کرمانشاه
انتشار:  سه‌شنبه 6 شهریور 1397  ::  00:14   

اعزام 500 دانش آموز منتخب شهرهای زلزله زده به مشهد مقدس

سرویس کرمانشاه-  تا نیمه‌ی اول ماه جاری، 500نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر شهرستان‌های زلزله‌زده‌ی سرپل‌ذهاب و ثلاث باباجانی در قالب اردوی زیارتی، سیاحتی «امید هلال» به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش کردپرس، اولین گروه دختران دانش آموزمنتخب ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب، با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، به اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند و گروه های دیگر هم در روزهای آتی اعزام می شوند.

به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان پناه در مراسم بدرقه‌ی دانش آموزان گفت: قدردان تمام کسانی هستیم که بعد از گذشت حدود 10 ماه از زلزله‌ی استان کرمانشاه، هنوز هم عزیزان‌مان را در مناطق زلزله‌زده فراموش نکرده‌اند و تلاش مضاعفی می‌کنند تا گوشه‌ای از درد و رنج مردم زلزله‌زده را تسکین دهند و مرهمی بر زخم‌های عمیق این مردم نجیب باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: امیدواریم اینگونه برنامه‌ها و اقدامات خیرخواهانه و شادی‌بخش در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد و بتوانیم هرساله تعدادی از دانش‌آموزان‌ استان را به چنین اردوهایی اعزام کنیم که بی‌شک در جوار بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام رضا (ع)، آرامش و آسایش کم‌نظیری نصیب زائران این امام همام خواهد شد.

برچسب‌ها:
#کرمانشاه
#اردوی دانش آموزان
#زلزله زده
#مشهدمقدس