انتشار:  سه‌شنبه 6 شهریور 1397  ::  19:14   

کشتی گیران کرمانشاه به مهمانی ساکنان خانه‌ی سالمندان رفتند

سرویس کرمانشاه- تعدادی از کشتی گیران کرمانشاه به مناسبت روز کشتی برای دلجویی و عیادت از سالخوردگان چشم انتظار، به  خانه‌ی سالمندان رفتند.

پنجم شهریور ماه مصادف است با سالروز تولد جهان پهلوان تختی، بزرگ مردی که خصلت های پهلوانیش بر افتخارات کم نظیر قهرمانیش پیشی داشت .

مسئول روابط عمومی هیات کشتی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار کردپرس، با بیان این مطلب افزود: همین امر باعث شده است تا هر ساله کشتی گیران در این روز که از سال 1397 در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی کشتی نامگذاری شده است به عیادت اقشار آسیب پذیر جامعه، سالمندان و بیماران بروند.

رسول صفری بیان داشت: نوجوانان کشتی گیر یکی از باشگاه های کرمانشاه به مربیگری قاسم امیری در کاری خداپسندانه به دیدار سالمندان رفتند و ضمن عیادت از این عزیزان ساعتی را در کنارشان گذراندند.

وی بیان کرد: در این روز هیات کشتی استان کرمانشاه هم با توجه به وضعیت موجود در مناطق زلزله زده غرب استان به دیدار زلزله زدگان رفتند تا روز ملی کشتی را با زلزله زدگان مظلوم استان سپری کنند واز نزدیک با کمبود ها و تنگناهای آنها شوند تا هر کدام سفیری باشند برای رساندن درخواست آنها به جامعه .

برچسب‌ها:
#کرمانشاه
#کشتی گیران
#روز کشتی
#5شهریور
#خانه سالمندان