سرویس ايلام
آخرین خبرهای ايلام
انتشار:  دوشنبه 19 شهریور 1397  ::  12:10   

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد استان ایلام شد

سرویس ایلام -  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران برای انجام سفری 2 روزه به ایلام و شهرستان‌ها، وارد این استان شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، استاندار ایلام به همراه معاون سیاسی و جمعی از مدیران زیرمجموعه این وزارتخانه و تعدادی از فعالان حوزه های فرهنگی در مراسم استقبال سید عباس صالحی در فرودگاه شهدای ایلام حضور یافتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام پیرامون جزئیات سفر صالحی گفت: در جریان سفر ۲ روزه وزیر ارشاد به ایلام برنامه ها و دیدارهای متعددی پیش بینی شده که شامل حضور ایشان در مزار شهدای گمنام و ادای احترام به آنان، نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام و نشست با مدیران نهادهای هم خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

عمران خودآموز گفت: وزیر ارشاد عصر امروز به شهرستان دره شهر سفر می کند که دیدار با با هنرمندان شهرستان های آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره و بازدید از موزه مردم شناسی دره‌شهر در این سفر پیش بینی شده است.

وی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا نیز روز پرکاری در ایلام خواهد داشت که شامل دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، حضور در نشست شورای فرهنگ عمومی، دیدار با هنرمندان شهرستان های ایلام، ایوان، سیروان، ملکشاهی، چرداول و مهران و دیدار با یکی از هنرمندان پیشکسوت ایلام خواهد داشت.

خود آموز گفت: آخرین برنامه حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایلام نشست با خبرنگاران خواهد بود.